Menu

Avangard Resort

Identyfikacja wizualna

Avangard Resort

Avangard Resort
Identyfikacja wizualna

Avangard Resort położony jest nad Morzem Bałtyckim, w nadmorskim kurorcie Świnoujście. Są to dwa budynki połączone ze sobą łącznikiem, w których znajdują się pokoje i luksusowe apartamenty do wynajęcia. Goście mają do dyspozycji, poza bazą hotelarską, restaurację z ogrodem zimowym, strefę relaksu i SPA z basenem oraz klinikę rehabilitacji.

Celem projektu było stworzenie tożsamości wizualnej marki, która łączyłaby nadmorski klimat Resortu z nowoczesnym charakterem budynków. Zakładał on kompleksowe zaprojektowanie wszystkich elementów identyfikacji wizualnej, począwszy od znaku marki, przez druki akcydensowe i materiały promocyjne, a skończywszy na zewnętrznej reklamie budynków.

Udostępnij:
Facebook
Twitter

Sygnet wykorzystywany jest w projekcie zarówno samodzielnie jak też w połączeniu z różnymi wersjami logotypu. Powstał on w wyniku zestawienia ze sobą dwóch pierwszych liter nazwy Avangard Resort. Zawiera w swojej formie element marynistyczny, którym jest kotwica, nawiązując tym samym do nadmorskiego charakteru marki.

Avangard Resort położony jest w nadmorskiej dzielnicy, tuż przy ruchliwej promenadzie, często uczęszczanej przez turystów. Ze względu na taką lokalizację, bardzo istotnym elementem projektu są podświetlane reklamy zewnętrzne.

Resort ma w swojej ofercie rozbudowaną część gastronomiczną. Do dyspozycji gości są klimatyczne wnętrza Bistro & Cafe z ogrodem zimowym oraz widokiem na promenadę. W ramach identyfikacji wizualnej zostały zaprojektowane m.in. karty menu oraz cenniki.

Zdjęcia projektu: Aleksander Znosko
Zdjęcia wnętrza oraz potraw: Joanna Matyjek

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!